"Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie."
[Biblia Mt. 5,3]

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

24.09.2023

Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi.

 

  1. We wtorek o godzinie 19:00 próba chóru w kościele.
  2. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę o godzinie 19.00 na Plebani spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej. Serdecznie zapraszam.
  4. Również w środę o 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
  5. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie scholi dziecięco-młodzieżowej w piątek o godzinie 16:00 w salkach parafialnych.
  6. W sobotę o 6:35 przed poranną Mszą Świętą śpiewamy Godzinki do NMP.
  7. Dziękujemy Paniom z Ukrainy za wysprzątanie kościoła, a rodzinom z ul. Kościerskiej za zorganizowanie pracy i ofiarę na kwiaty. Na sobotę prosimy o zorganizowanie sprzątania rodziny z ul. Kościerska 10/1a, 11, 12a, 12b i 13;
  8. Po Mszach o godzinie 8:00 i 10:00 zapraszamy na kawę parafialną.
  9. Dziękujemy za wspólną modlitwę, wszelkie ofiary. Życzymy wszystkim Zacnym Parafianom i Gościom dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

 

INTENCJE MSZALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

24.09.2023

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2023

800

1. Za ++ Jadwigę – urodzinowa, Alfonsa i Sylwię Kaszubowskich

2. Za ++ Jana Lisakowskiego – urodzinowa oraz Urszulę

3. Za + ojca Alfonsa Czapiewskiego w rocznicę śmierci

1000

1. Za Parafian

2. Za ++ Gertrudę i Franciszka  i Stanisława Felskowskich i ++ z rodziny

3. Za ++ Ludwikę i Franciszka Zaborowskich w rocznicę śmierci

1200

1. Za ++ Ludwikę Łangowską w rocznicę śmierci, Stefana Łangowskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące

2. Za ++ Salomeę i Antoniego Rekowskich, z rodziny Rekowskich i Ryczek

3. Za ++ rodziców Władysławę i Leona Magier i męża Stanisława Miśkiewicz

4. Za ++ Andrzeja Batowskiego oraz Apolonię i Jeremiego Tolik

1800

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

PONIEDZIAŁEK 25.09.2023

700

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

1800

1. Za ++ Jadwigę i Kazimierza Wons

2. Za ++ Annę i Leona Szulist

3. W intencji wszystkich Ofiarodawców

WTOREK 26.09.2023

700

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

1800

1. Za + Mirosława Lizakowskiego – urodzinowa i ++ z rodziny

2. Za ++ Huberta i Brygidę Lorkowskich w rocznicę śmierci Huberta

3. Za + Kazimierza Cybulskiego

ŚRODA 27.09.2023 –  wspomnienie świetego Wincentego a Paulo, prezbitera

700

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

1800

1. Za + Andrzeja Żelewskiego w 2 rocznicę śmierci

2. Za + Wacława Grau i ++ z rodziny

3. Za + Katarzynę Lorek w 3 rocznicę śmierci

4. Za ++ Huberta Lorkowskiego w rocznicę śmierci i Brygidę

CZWARTEK 28.09.2023 –  wspomnienie świętego Wacława męczennika

700

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

1800

1. Za + Halinę Strzelka w 10 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny

2. Za ++ Zofię i Józefa Wenckich oraz Stefanię Gruchała

3. Za ++ Jakuba Gertrudę rodziców i rodzeństwo

4. O zdrowie i opiekę Świętej Rodziny dla Ireny Bielawa

PIĄTEK 29.09.2023 – Święto Świętych Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów

700

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo w 55 rocznicę Sakramentu Małżeństwa i o zdrowie w rodzinie

1800

1. Za ++ Annę, Michała Świtałów i rodzeństwo oraz Karola, Annę, Jana Sabisz i rodzeństwo

2. Za ++ Felicję Cyra – urodzinowa i Jerzego Cyra

SOBOTA 30.09.2023 – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

700

1. Za + Mariannę Wantoch Rekowską (gregorianka)

2. Int. dziękczynna w 3 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Natalii i Przemysława z prośbą o dar potomstwa

1800

1. Za ++ Henryka Nadolnego w 2 rocznicę śmierci oraz za Annę i Stanisława

2. Za ++ z rodziny Dampc, Stencel i Kamińskich

3. Za + Egona Guzińskiego w 1 rocznicę śmierci

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 01.10.2023

800

1. W intencji Matek Różańcowych Róży VII o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żywych i życie wieczne dla zmarłych

2. Za ++ Egona Guzińskiego i Ewę Mateja

3. Za + księdza Lecha Tomaszyka

1000

1. Za Parafian

2. Za ++ Gertrudę i Józefa Bielawa w rocznicę śmierci oraz Zbigniewa Bielawa

3. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

1200

1. Za + Arka Wajer

2. Za ++ Zygmunta Buszman – urodzinowa oraz Halinę, Romana i Arka Wajer

3. W podziękowaniu za otrzymane łaski dla wnuczki, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz za wszystkie cierpiące dzieci

Chrzest Max Sominka

1800

1. O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla wnuków i ich rodzin

Poniedziałek 02.10.2023

7.00                 1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

18.00                          18.00               1. Za + Gertrudę Szuta – urodzinowa oraz Klemensa i Franciszkę

  1. Za ++ Zofię i Jana Czerwińskich oraz pokrewnych
  2. Za + Renatę Szandli w rocznicę śmierci
  3. Za ++ Zofię w rocznicę śmierci i Jana Czerwińskich i ich rodziców z obojga stron

Wtorek 03.10.2023

            7.00                 1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

            18.00               1. Za + Andrzeja Malinowskiego w 30 dzień po pogrzebie

  1. Za + Kazimierza Cybulskiego w 30 dzień po śmierci

Środa 04.10.2023

7.00                 1. ——————————————–

18.00               1. Za ++ Henryka Bogdana i ++ z rodziny Gruchałów

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Czwartek 05.10.2023

7.00                 1. ——————————————–

18.00               1. Za ++ Irenę, Sandrę Bierlan oraz Mirosława i Józefa Bielawskich

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)
  2. Za + Daniela Kozikowskiego

 

Piątek 06.10.2023

7.00                 1. ——————————————-

18.00               1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę Sakramentu Małżeństwa

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)
  2. Za ++ Mirosława Bielawę – urodzinowa oraz Kazimierę, Jana, Barbarę, Rozalię i Tertesę

Sobota 07.10.2023    

7.00                            7:00                 1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

14.00               Ślub – Elżbieta Dzwonkowska – Mariusz Heba

15.30               O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o dalszą opiekę dla Magdaleny i całej rodziny w 25 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Lucyny i Tomasza oraz 50 rocznicy urodzin Tomasza

16.15               O Boże błogosławieństwo z prośbą o dalszą opiekę Świętej Rodziny dla Agnieszki i Henryka z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa

18.00               1. Za ++ rodziców, braci i bratanka Kreft

  1. Za ++ Bronisławę, Annę, Benedykta Kurszewskich, ++ z rodzin Kościelskich, Reginę, Józefa Niklas oraz Arkadiusza Brzoskowskiego
  2. Za ++ Bolesława Okrój – urodzinowa oraz Melanię i Zenona Góra

Niedziela 08.10.2023

8.00                 1. Z ++ Alfonsa Kaszubowskiego w rocznicę śmierci, żonę Jadwigę i Sylwię Kaszubowską

  1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny w 57 rocznicę urodzin Elżbiety i 61                                   Jarosława
  2. Za ++ Danutę i Józefa Krysiaków w I rocznicę śmierci

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ rodziców Wieckich i Piechowskich oraz braci Mirosława i Janusza
  2. Z ++ Helenę i Edwarda Grau, Annę i Antoniego Gaszkowskich
  3. Za ++ Wandę, Freanciszka Grau, Zofię i Franciszka Kreft, Reginę, Stanisława Kaszyńskich oraz Ryszarda Rekowskiego i Adelę Grau

12.00               1. Za ++ Jadwigę Zaborowską – urodzinowa oraz pokrewnych z rodzin Zaborowskich, Suberlak, Bielawa i Okrój

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

18.00               1. O Boże błogosławieństwo z prośbą o dalszą opiekę Świętej Rodziny dla Danuty i Tadeusza z okazji 35 rocznicy Sakramentu Małżeństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 09.10.2023

7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00                          18.00               1. Za ++ Krystynę w rocznicę śmierci, Jana Wnuk i Andrzeja Gruchała

  1. Za ++ Henrykę i Józefa Jakubowskich oraz Bożenę Kropidłowską
  2. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Wtorek 10.10.2023

            7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

            18.00               1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Andrzej w 18 urodziny

  1. Za + Jerzego Borzyszkowskiego – urodzinowa
  2. Za + Jerzego Biankowskiego w pół roku po śmierci
  3. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Środa 11.10.2023

7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

12.00               1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących Seniorów oraz za ++ Seniorów

18.00               1. Za ++ O Boże błogosławieństwo z okazji 20 rocznicy Sakramentu Małżeństwa i potrzebne łaski dla całej rodziny

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Czwartek 12.10.2023

7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

  1. Za + Jerzego Nosińskiego w 10 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

18.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 27 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Marii i Ryszarda oraz o potrzebne Dary Ducha Świętego dla córki

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 27 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Ewy i Łukasza
  2. Za ++ Marzenę posańską, Marię, Antoniego i Adama Posańskich oraz Jakuba Filipskiego i ++ z rodziny
  3. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Piątek 13.10.2023

7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00               1. Za ++ Piotra, Zygfryda Literskiego, Ewe, Mariana, Tadeusza, Rafała Ryng oraz Eugeniusza Galewskiego

  1. Za ++ Helenę i Teofila Okoniewskich
  2. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Sobota 14.10.2023    

7.00                            7:00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

                                   15.00               Ślub – Aleksandra Dzwonkowska – Paweł Kamiński

18.00               1. Za ++ Ryszareda Żywickiego, rodziców, teściów i szwagrów oraz dusze w czyśćcu cierpiące

  1. Za ++ Zpfię i Tadeusza Nowak, Urszulę Magun oraz Janinę i Macieja Kropidłowskich

Niedziela 15.10.2023

8.00                 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 35 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Małgorzaty i Stanisława Hamerskich

  1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. Za + Kazimierza Cybulskiego
  3. Za ++ Tadeusza w rocznicę śmierci oraz Krystynę Zaborowską

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Jadwigę i Kazimierza Nejranowskich
  2. Za ++ z rodziny Kass i Piechowskich
  3. Za + Andrzeja Cieplińskiego w rocznicę śmierci

12.00               1. Za + Waldemara Kartuszyńskiego

  • Chrzest Franciszek Knuth

18.00               1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Poniedziałek 16.10.2023

7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00                          18.00               1. Za + Bolesława Dorau – urodzinowa

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Wtorek 17.10.2023

            7.00                 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

            18.00               1. Za ++ Agnieszkę, Edmunda Derra, Gertrudę i Kazimierza Necel

  1. Za ++ Zofię Czaja w 24 rocznicę śmierci, Krystynę i Józefa Czaja oraz Władysława                                    Domarus
  2. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Środa 18.10.2023

7.00                 1. Za wszystkich ofiarodawców

18.00               1. Za ++ Jakuba i Gertrudę Ebertowskich, rodziców i rodzeństwo z obu stron

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Czwartek 19.10.2023

7.00                 1. —————————————

18.00               1. Za ++ Brunona Ebertowskiego w 13 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

  1. Za ++ babcie i dziadkówZdrojewskich, Pawłowskich, Nadolnych i Domarus
  2. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Piątek 20.10.2023

7.00                 1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

18.00               1. Za ++ Stanisława w rocznicę śmierci i Marię Wosińskich oraz Barbarę i Mariana

  1. Za ++ Ewę Mateja w 8 rocznicę śmierci i Egona Guzińskiego
  2. Za + Władysława Rekowskiego w 33 rocznicę śmierci i ++ rodziców

Sobota 21.10.2023    

7.00                            7:00                 1. Za ++ Jadwigę i Kazimierza Wons, Helenę Nadolną, ++ z rodziny Wons i Chrapkowskich

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

18.00               1. Za ++ Janinę i Ryszarda oraz ++ z rodziny Daleckich i Rekowskich

  1. Za ++ Pawła Góra w 4 rocznicę śmierci, jego synów i ++ z rodziny Góra, Jakubowskich i Roda
  2. Za ++ Wacława Cylka – urodzinowa oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron
  3. Za ++ Jerzego i Pawła Kreft

Niedziela 22.10.2023

8.00                 1. Za ++ Mateusza, Krystynę, Mirosławę Stężowskich, Halinę i Kazimierza Pellowskich

  1. Za ++ Bernadetę w rocznicę śmierci i Edmunda Lizakowskich
  2. Za + Kazimierza Zyguła – urodzinowa
  3. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Franciszkę Ceplin – urodzinowa, Józefa Ceplin oraz Ludgardę i Edmunda                                    Słomińskich
  2. Za ++ Zofię i Jana Jankowskich, Agnieszkę i Józefa Olszewskich oraz Zygmunta

12.00               1. Za ++ Urszulę Magun, Kazimierza Bielawa, Janinę i Macieja Kropidłowskich, Zofię i Tadeusza Nowak oraz ++ z pokrewieństwa

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 27 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Małgorzaty i Ryszarda
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny z okazji 41 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Urszuli i Eugeniusza

18.00               1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Genowefy i Stanisława w 57 rocznicę Sakramentu Małżeństwa

Poniedziałek 23.10.2023

7.00                 1. ————————————

18.00                          18.00               1. Za ++ Pawła w rocznicę śmierci, Stanisławę, Leona i dusze w czyśćcu cierpące

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Wtorek 24.10.2023

7.00                 1. ———————————————

18.00               1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Środa 25.10.2023

7.00                 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 20 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Lucyny i Adama

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

18.00               1. Za ++ Łucję i Józefa Gostkowskich

  1. Za ++ Mariannę i Jana Wołoszyk
  2. Za ++ Bernadetę i Edmunda Lizakowskich w 2 rocznicę śmierci Bernadety
  3. Za ++ Jadwigę i Kazimierza Wons

Czwartek 26.10.2023

7.00                 1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

18.00               1. Za ++ Izabelę Bielawa w 12 rocznicę śmierci, Jana Bielawa i Danutę Lukas

  1. Za + Bronisławę Rymon Lipińską w 1 rocznicę śmierci
  2. Za ++ Matyldę, Leona, Wacława Grau, Józefę, Jana, Urszulę i Jana Lisakowskich oraz Władysława Heksel

 

Piątek 27.10.2023

7.00                 1. ———————————–

18.00               1. Za ++ Marię i Kazimierza Wenta w rocznicę śmierci

  1. Za + Edmunda Gleinert w rocznicę śmierci
  2. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Sobota 28.10.2023    

7.00                            7:00                 1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

                                   14.00               Ślub Patrycja Rymon Lipińska – Mateusz Góra

18.00               1. Za ++ Martę, Teofila Zimmermann i ++ z rodziny

  1. Za + Macieja Kropidłowskiego w 14 rocznicę śmierci
  2. Za ++ Elżbietę – urodzinowa i Henryka Słomińskich
  3. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla Szymona w I rocznicę urodzin

Niedziela 29.10.2023

8.00                 1. Za ++ Krystynę, Mirosławę, Mateusza Stężowskich, ++ z rodziny Słomińskich, Stężowskich, Biesik i Huberta Bieelawę

  1.                         Za ++ rodziców, brata, bratową oraz ++ z pokrewieństwa
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny w 15 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Justyny i Artura
  3. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

10.00               1. Za Parafian

  1. Za + Krystynę Czaja oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
  2. Za ++ Brunona w 23 rocznicę śmierci, Gertrudę i Gerarda Bek, Marię Flisikowską i Henrykę Łuczywek
  3. Za ++ Jadwigę i Kazimierza Wons i ++ z rodziny

12.00               1. Za ++ Brunona Tusk, rodziców i rodzeństwo

  1. Za ++ Magdalenę, Bolesława, Kazimierza Trzebiatowskich oraz Marię, Henryka, Kazimierza Sominków
  2. Za + Mariana Jakubek w 18 rocznicę śmierci i ++ rodziców
  3. Za + Ewę Machut – urodzinowa i ++ z rodziny

18.00               1. Za ++ Karola w rocznicę śmierci, Annę i Jana Sabisz, rodzeństwo oraz Annę, Michała Świtałów i rodzeństwo

Poniedziałek 30.10.2023

7.00                 1. ————————————-

18.00               1. Za ++ Huberta Bielawę, Gertrudę, Pawła, Annę Słomińskich, Krystynę, Mirosławę, Mateusza Stężowskich, Teresę, Henryka, Wiesława, Adama Biesik

  1. Za + Bogumiłę Kilian (gregorianka)

Wtorek 31.10.2023

            7.00                 1. ————————————

            18.00               1. Za ++ Łucjana i Marię Hamerskich

Środa 01.11.2023

8.00                 1. Za + Arka Wajer

  1. Za + Wiktora Czarnotę (gregorianka)

10.00               1. Za ++ Teofila Franciszkę Kilian oraz ++ z rodziny Kilian i Stencel

  1. Za + Helenę Kieliszek
  2. Za ++ Franciszkę, Leopolda Jakusz oraz Jana i Barbarę Bławat

12.00               1. Za ++ Marię i Leona Gostkowskich, Stefana Sówka oraz Benedykta Lubeckiego

14.00               1. Za Parafian

  1. Za + ks. Proboszcza i Rektora Piotra Pietrzyka MSF i ++ Misjonarzy Świętej Rodziny
  2. Za ++ Annę i Aleksandra Lilla oraz Pawła i Annę Jaszewskich
  3. Za ++ Henryka Słomińskiego, rodziców i teściów

Czwartek 02.11.2023

7.00                 1. Za + Wiktora Czarnotę (gregorianka)

  1. Za Andrzeja Makowskiego w 21 rocznicę śmierci

18.00               1. Za ++ Weronikę, Leona i Zenona Pelowskich, w rocznicę śmierci Leona oraz za dusze w czyśćcu cierpące

  1. Za ++ rodziców, braci, siostry i dusze w czyśćcu cierpące
  2. Za + Dariusza Hinca i ++ dziadków z obojga stron
  3. Za ++ rodziców Zofię i Franciszka Wica oraz Leokadię i Franciszka Cylka
  4. Za ++ Jadwigę i Brunona Ebertowskich
  5. Za ++ Marka Lizakowskiego w 8 rocznicę śmierci i ++ z rodziny

Piątek 03.11.2023

7.00                 1. Za + Wiktora Czarnotę (gregorianka)

18.00               1. Za ++ Annę, Jana, Stefana, Czesława i Mariannę Rekowskich

  1. Za ++ Stanisława w rocznicę śmierci, Katarzynę, Danutę, Franciszka, Mieczysława oraz pokrewnych
  2. Za ++ Huberta Bielawę, z rodzin Bielawa, Stężowskich, Słomińskich i Biesik
  3. Za ++ Edmunda Richter siostry i braci z obu stron

Sobota 04.11.2023    

7.00                            7:00                 1. Za + Wiktora Czarnotę (gregorianka)

  1. Za ++ Bernadetę i Józefa Małachowskich

18.00               1. Za ++ Annę, Teofila, Stefana Sówka, siostrę Marię, Marię, Leona Gostkowskich i Benedykta Lubeckiego

  1. Za ++ Teofila Kąkolewskiego i Jadwigę
  2. Za + Kazimierza Stolc – urodzinowa w 66 rocznicę

Niedziela 05.11.2023

8.00                 1. W intencji Róż Matek Różańcowych

  1. Za ++ Mirosławę Stężowską, z rodziny Gruchałów i Stankowskich
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
  3. Za ++ Henryka Urban i Józefa Lorbieckiego

10.00               1. Za Parafian

  1. Za + Gertrudę Okrój i ++ z rodziny
  2. Za ++ Hertę i Leona Beck
  3. Za + Feliksa Jeżdżewskiego i ++ z rodziny Jeżdżewskich

12.00               1. Za + Wiktora Czarnotę (gregorianka)

18.00   1. Za + Krystynę Kucharską w rocznicę śmierci