"Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie."
[Biblia Mt. 5,3]

Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!

OGŁOSZENIA MSZALNE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06.2022

«Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do królestwa Bożego»

1. Po Mszy poświęcenia pojazdów mechanicznych. Prosimy podjeżdżać pod schody. Przy wyjściu będą rozdawane poświęcone Cudowne Medaliki z Matką Bożą, które zabierzmy ze sobą na wakacje.
2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej.
3. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godziny 8:30.
4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej, przed wakacyjnymi wyjazdami, będziemy święcili pojazdy mechaniczne.
5. Dziękuję Paniom z Ukrainy za wysprzątanie kościoła, a Rodzinom z Wybudowania Jeziorki za zorganizowanie pracy i ofiarę na kwiaty. Na sobotę prosimy o zorganizowanie sprzątania rodziny z ulicy Szwoleżerów nr domów: 1, 2, 3, 6, 7, i 9.
6. Zapowiedzi przedślubne. Zapowiedź pierwsza; Martyna Freda, rzym – kat, panna, zamieszkała w Starogardzie Gdańskim i Andrzej Diedrich, rzym – kat, kawaler, zamieszkały w Wielkim Klinczu; zapowiedź druga: Karolina Podolska, rzym – kat, panna, zamieszkała w Kościerzynie i Michał Łosiński, rzym – kat, kawaler, zamieszkały w Wielkim Klinczu.
7. Zachęcamy młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej do zapisywanie się na Góreckie Dni Młodości w dniach od 4 do 10 lipca. Więcej informacji u księdza Wojciecha.
8. Przy wyjściu nowy numer Pielgrzyma. Dziękujemy Mariankom i Ministrantom za rozprowadzenie wakacyjnych gazetek. Wam za wspólne modlitwy i ofiary i wszystkim życzymy błogosławionych wakacji.

INTENCJE MSZALNE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06.2022

PONIEDZIAŁEK 27.06.2022 – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy (wspomnienie)
700
1800 1. Imieninowa ks. Ireneusz

2. Za ++ Bożenę Potrac i Władysława

3. O Boże błogosławieństwo w rodzinie Sylwii i Pawła z dziećmi oraz za babcię

WTOREK 28.06.2022 – Św. Ireneusza, biskupa i męczennika (wspomnienie)
700
1800 1. Za ++ Benedykta Okoniewskiego w 36 roczncę śmierci, Agnieszkę i Bronisława

2. O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla rodziny

3. Za + Józefa Zaborowskiego w 30 dzień po śmierci

ŚRODA 29.06.2022 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
700
1800 1. Za ++ Piotra Litreskiego, Zygfryda Literskiego, Ewę, Mariana, Tadeusza, Rafała Ryng, Eugeniusza Galewskiego

2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę

3. Za + Pawła Kreft w dniu imienin oraz Jerzego Kreft

4. Za + Dawida Krużyckiego w 12 rocznicę śmierci

CZWARTEK 30.06.2022
700
1800 1. Za + Jana Polak w dniu urodzin

2. O zdrowie dla Danuty i Piotra oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

3. Za ++ Huberta Bielawa, Gertrudę, Pawła, Annę Słomińskich, Krystynę, Mirosławę, Mateusza Stężowskich, Teresę, Henryka, Wiesława, Adama Biesik

PIĄTEK 01.07.2022 –  I Piątek miesiąca
700
1800 1. Za ++ Annę i Aleksandra Lilla oraz Annę i Pawła Jaszewskich

2. Za ++ Stanisławę Grot w 2 rocznicę śmierci oraz męża Stanisława

3. 25 lat Sakramentu Małżeństwa Sylwi i Pawła

SOBOTA 02.07.2022 – I Sobota miesiąca
700
1630 Chrzest – Łucja Anna Okrój
1800 1. Za + Jadwigę Ebertowską

2. Za ++ Magdalenę i Bolesława Trzebiatowskich oraz Henryka

3. Za ++ Zygmunta Potrac – urodzinowa i Zofię

4. Za ++ Jolantę i Bogdana Muszalik oraz Annę i Leona Kreft

NIEDZIELA 03.07.2022 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
800 1. W intencji Żywego Różańca

2. Za ++ Stanisławę i Stanisława Krużyckich o radość życia wiecznego

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Joanny w 34 urodziny

1000 1. Za Parafian

2. Za ++ Stefanię i Bronisława Trzebiatowskich oraz Stanisława Koczorowskiego

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Budowniczych pierwszego ołtarza, mieszkańców ul. Kościerskiej i Wybickiego

1200 1. Za ++ Zofię, Augustyna Trzcińskich i ++ z rodziny

2. Za ++ rodziców Jeremiego i Apolonię

3. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla całej rodziny

Chrzest Kuba Borzyszkowski

Chrzest Michalina Emilia Hamerska

1800

Poniedziałek 04.07.2022

7.00                 1. —————————————-

18.00               1. Za ++ z rodziny Borzyszkowskich i Rekowskich

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla Krzysztofa z okazji urodzin

Wtorek 05.07.2022

7.00                 1. —————————————-

18.00               1. Za ++ Henryka Słomińskiego w rocznicę śmierci oraz jego rodziców

  1. Za ++ Annę i Antoniego Gaszkowskich
  2. Za ++ Jakuba Ebertowskiego – urodzinowa, Gertrudę, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

Środa 06.07.2022

7.00                 1. ————————————–

18.00               1. Za ++ Łucję i Józefa Gostkowskich

  1. Za + Józefa Zaborowskiego (int. od firmy pogrzebowej

Czwartek 07.07.2022

            7.00                 1. ——————————

18.00               1. Za ++ Ludwikę i Franciszka Zaborowskich oraz Marię

  1. Za ++ Gerarda Pałasz, Marię i Waleriana Woźniak

Piątek 08.07.2022

            7.00                 1. —————————–

18.00               1. Za ++ Helenę i StanisławaKupper oraz ++ z rodziny Krygier i Grau

  1. Za ++ Annę Jankowską w 23 rocznicę śmierci i ++ z rodziny
  2. Za + Marię Olszewską w 2 rocznicę śmierci
  3. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 30 urodziny Moniki

Sobota 09.07.2022

            7.00                 1. —————————————

14.00               Chrzest Marcelina Laura Nikodem

18.00               1. Za ++ z rodzin Wałdoch, Muszalik i Kreft

  1. Za ++ Zenona Górę w 2 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

Niedziela 10.07.2022

8.00                 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 10 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Czesława oraz ich dzieci

  1. Za ++ Jadwigę i Kiliana Felskowskich oraz Ewę Mateja

10.00               1. Za Parafian.

  1. Za ++ Joannę i Augustyna oraz Kazimierza Krużyckich
  2. Za ++ Danutę i Franciszka Potrac (int. od syna Pawła
  3. Za ++ Za ++ z rodziny Słomińskich, Stężowskich, Biesik i Bielawa

12:00               1. Za + Konrada Wenckiego w 2 rocznicę śmierci

  1. Za + Marię Doczyk (int. Unibudu, dział maszynowni i komputerów)

18.00               1. ———————————-

Poniedziałek 11.07.2022

            7.00                 1. ——————————–

18.00               1. Za + Łucję Kuczkowską (int. od pracowników Unibudu, dział polernia

Wtorek 12.07. 2022

7.00                1. Za ++ z rodzin Biesik i Rekowski

18.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 47 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Teofila

Środa 13.07. 2022

7.00                 1. ———————————–

18.00               1. Za ++ rodziców Helenę i Jana oraz braci

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Ludmiły

Czwartek  14.07.2022

7.00                 1. ————————————-

18.00               1. Za ++ Czesława Słomińskiego – urodzinowa oraz rodziców chrzestnych Agnieszkę i Edmunda Derra

  1. Za ++ Edmunda w rocznicę śmierci oraz Gabrielę i Czesława Piankowskich
  2. Za + Mariana Łosińskiego w 5 rocznicę śmierci

Piątek 15.07.2022

7.00                 1. —————————————–

18.00               1. Za ++ Daniela, Kazimierza Justka i Jerzego Stępnakowskiego

  1. Za + Stefana Czerwińskiego
  2. Za + Kazimierza Turzyńskiego i ++ z rodziny

Sobota 16.07.2022

7.00                1. ————————————

18.00               1. Za ++ Apolonię i Jana Miąskowskich w rocznicę śmierci

  1. Za ++ Teresę Grau w 20 rocznicę śmierci oraz Szymona Tocha
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 17 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Jolanty i Karola
  3. Za ++ Helenę Antoniego Czapiewskich

Niedziela 17.07.2022

8.00                 1. Za ++ Władysławę w rocznicę śmierci i Alojzego Werra

  1. Za ++ Jana Literskiego – urodzinowa, rodziców z obojga stron oraz Małgorzatę i Kazimierza Słomińskich
  2. Za ++ Henryka, Antoninę i Jana Urban

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Mariannę Słomińską – urodzinowa, Wiesława Kosickiego jego rodziców i brata
  2. Za ++ syna Arkadiusza Smentoch w rocznicę śmierci oraz pokrewnych z rodzin Smentoch i Nikel

12.00               1. Za ++ Franciszka Malinowskiego i rodziców z obojga stron

  1. Za ++ Helenę i BronisławaGostkowskich oraz krewnych z obu stron
  2. Za ++ Zygmunta w rocznicę śmierci, Helenę Borzyszkowskich i ++ z rodziny

18.00               1. ————————————-

Poniedziałek 18.07.2022

7.00                1. —————————————-

18.00               1. Za + Melanię – urodzinowa oraz Bolesława Okrój i rodziców z obojga stron

  1. Za ++ Annę i Anastazego Chrapkowskich, teściów i ++ z rodzin Wons i Chrapkowski

Wtorek 19.07.2022

7.00                 1. ———————————-

18.00               1. Za + Franciszka Buszman w 3 rocznicę śmierci

  1. Za + Władysława Muchowskiego – urodzinowa
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 25 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Wiolety i Irka

Środa 20.07.2022

7.00                1. ————————————

18.00               1. Za + Marię Zaborowska

  1. w intencji rodziny Gubkin z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Świętej Rosziny

Czwartek 21.07.2022

7.00                 1. ———————————-

18.00               1. Za ++ Daniela – imieninowa i Kazimierza Justka

  1. Za ++ z rodzin Okoniewskich, Kujach oraz Franciszka Czapiewskiego
  2. Za + Halinę Buszmann w 30 dzień po śmierci

Piątek 22.07.2022

7.00                 1. ————————————-

18.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę i dary Ducha Świętego w 42 urodziny Radosława

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w I rocznicę Sakramentu Małżeństwa Moniki i Piotra oraz szczęśliwe rozwiązanie

Sobota 23.07.2022

7.00                 1. ————————————-

18.00               1. Za ++ Ryszarda w 8 rocznicę śmierci i Janinę

  1. Za + Mirosławę Stężowską w rocznicę śmierci
  2. Za ++ Bogumiłę Fibich w rocznicę śmierci, Wilhelma oraz Marię Celkowską

Niedziela 24.07.2022

8.00                 1. Za ++ Krystynę, Mirosławę, Mateusza Stężowskich, ++ z rodzin Słomińskich, Stężowskich, Biesik i Huberta Bielawę

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Barbary i Franciszka w 40 rocznicę Sakramentu Małżeństwa

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Jakuba i Apolonię Słomińskich, ++ z rodziny oraz Józefa i Janinę Fijał
  2. Za ++ Annę Berendt i Marię Flisikowską, Gertrudę, Brunona i Gerarda Bek
  3. Za ++ Stanisława Miśkiewicza w 2 rocznicę śmierci oraz rodziców Władysławę i Leona Megier

12.00               1. Za ++ rodziców Kulas, Kawka, Sójka i pokrewnych

18.00               1. Za ++ Kazimierza i Marię Wenta (int. od pracowniku Unibudu)

Poniedziałek 25.07.2022

7.00                 1. ———————————————–

18.00               1. Za ++ Aleksandra, Gertrudę, Marię i Jana, Bronisława i ++ z rodziny Kobierowskich

  1. Jadwigę i Anastazego zaborowskich, ++ z rodziny i Gerarda Okrój

3 Za ++ Jadwigę i Kazimierza Wons

Wtorek 26.07.2022

7.00                 1. ——————————-

18.00               1. Za ++ Edmunda – urodzinowa i Agnieszkę Derra

  1. Za ++ Annę, Michała Świtałów i rodzeństwo Karola, Annę, Jana Sabisz i rodzeństwo
  2. Za ++ Annę i Antoniego Gaszkowskich
  3. Za ++ Annę, Jana, Czesława i Mariannę, Stefana Rekowskich

Środa 27.07.2022

7.00                 1. ———————————

18.00               1. Za ++ Henryka Słomińskiego – urodzinowa i rodziców chrzestnych Zofię i Zygmunta Potrac

  1. Za ++ Jana Kobiertowskiego i rodziców z obojga stron
  2. Za ++ Jana Kobierowskiego – urodzinowa oraz za Gertrudę i Aleksandra Kobierowskich

Czwartek 28.07.2022

7.00                 1. Za ++ Teresę w rocznicę śmierci i Edmunda Diedrich, Henryka, Czesława, Edwina, Klemensa i Bogdana Gruchałów, Urszulę i Alojzego Ćwikałowskich

18.00               1. Za ++ Henryka Słomińskiego – urodzinowa oraz jego siostry i braci

  1. Za ++ Jana Jankowskiego w 4 rocznicę śmierci i córkę Ilonę

Piątek 29.07.2022

7.00                 1. ———————————-

18.00               1. Za += z rodziny Jereczek i Żywickich

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 60 urodziny Leszka
  2. Za ++ Celesię i Roberta Zwara

Sobota 30.07.2022

7.00                 1. —————————————

18.00               1. Za ++ Annę i Edwarda Bennetta oraz dusze w czyśćcu cierpiące

  1. Za ++ Teresę i Czesława Narloch

Niedziela 31.07.2022

8.00                 1. Za ++ Bogumiłę Fibich – urodzinowa, Wilhelma, Marię Cylkowską i Mariannę Słomińską

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ rodziców Helenę i Leona Hinc oraz Jerzego Troka
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Teresy w dniu urodzin
  3. Za ++ rodziców Wandę Franciszka Grau, Zofię, Franciszka Kreft, Reginę, Stanisława Kaszyńskich i Ryszarda Rekowskiego

12.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny w 71 urodziny dla babci Teresy

18.00               1. —————————————-

Poniedziałek 01.08.2022

7.00                 1. ————————————–

18.00               1. Za ++ Zofię i Tadeusza Nowak

  1. Za ++ Reginę Treder, Franciszkę i Józefa Szopińskich

Wtorek 02.08.2022

7.00                 1. —————————————

18.00               1. Za ++ Gertrudę w rocznicę śmierci i Kazimierza Necel oraz brata Kazimierza

  1. Za ++ Ryszarda Żywickiego w 3 rocznicę śmierci ++ z rodziny o łaskę przebaczena grzechów i wieczne zbawienie
  2. Za + Jadwigę Ebertowską

Środa 03.08.2022

7.00                 1. ———————————–

18.00               1. Za + Brunona Tusk w 2 rocznicę śmierci

  1. Za + Urszulę Lemańczyk – urodzinowa, jej brata Jana, siostrę Annę i rodziców

Czwartek 04.08.2022

7.00                 1. ————————————–

18.00               1. Za + Gertrudę Wiatr – urodzinowa

  1. Za ++ Kazimierza w rocznicę śmierci i Daniela Justka
  2. Za ++ Ludwikę Zaborowską – urodzinowa i Franciszka
  3. Za ++ Dominika – urodzinowa, Helenę Sosnowskich i rodziców z obojga stron

Piątek 05.08.2022

7.00                 1. ———————————————–

18.00               1. Za + Zygmunta Jankowskiego w rocznicę śmierci

  1. Za + Piotra Góra

Sobota 06.08.2022   

7.00                 1. ——————————–

14.00               Ślub – Karolina Stolc – Piotr Krawczyk

Ślub – Martyna Freda – Andrzej Diedrich

18.00               1. Za + Henryka Lizakowskiego – urodzinowa

  1. Za ++ Zygmunta Ossowskiego, Jana Ćwikałowskiego oraz Jadwigę Jankowską
  2. Za ++ Irenę Kamińską, Helenę Skwierawską oraz z rodzin Kamińskich i Skwierawskich

Niedziela 07.08.2022

8.00                 1. W intencji Róż Różańcowych

  1. Ku czci Boga Ojca
  2. Za ++ rodziców chrzestnych Adama i

Wiesławę Biesik

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Barbarę i Jana Bławat oraz Franciszkę i Leopolda Jakusz, szwagra Gerarda
  2. Za ++ Pelagię i AleksandraŚliwickich oraz Józefa Lorbieckiego

12.00               1. —————————————–

18.00               1. ——————————————–

Poniedziałek 08.08.2022

7.00                1. ————————————

18.00               1. Za + Wacława Grau i ++ rodziców

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 35 rocznicę Sakramentu Małżeństwa dla Krystyny i Zbigniewa oraz całej rodziny

Wtorek 09.08.2022

8.00                 1. ——————————————

18.00               1. ————————————————

Środa 10.08.2022

7.00                1. ———————————–

18.00               1. Za ++ Zygfryda Literskiego, Piotra Literskiego, Ewę, Mariana, Tadeusza i Rafała Ryng oraz Eugeniusza Galewskiego

  1. Za ++ Praksedę, Leona i Gerarda Okrój
  2. Za podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Piotra z okazji 10 rocznicy Sakramentu Małżeństwa oraz w 6 urodziny Agatki

Czwartek 11.08. 2022

8.00                 1. ————————————–

18.00               1. Za ++ Alicję Wandę Rogaczewskichi ich Rodziców

  1. Za ++ Czesławę w 6 rocznicę śmierci, Feliksa Olszewskich oraz Helenę, Stefana i Edmunda Słomińskich
  2. Za ++ Jadwigę i Alfonsa Stencel i ++ rodziców Pellowskich

Piątek 12.08.2022

7.00                 1. —————————————–

18.00               1. Za ++ Stanisława Jeżdżewskiego w 20 rocznicę śmierci i Mariannę

Sobota 13.08.2022

7.00                 1. —————————————-

18.00               1. Za ++ Gertrudę, Józefa Bielawa – urodzinowa

Niedziela 14.08.2022

8.00                 1. Za ++ Kazimierza Roda – urodzinowa, Albina oraz ++ z rodzin obojga stron

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Edmunda i Weronikę Krauze oraz dziadków z obojga stron

12.00               1. Za ++ męża Mariusza w 3 rocznicę śmierci, matkę Leokadię w 4 rocznicę śmierci, Jana, Marka, Sebastiana Hetmańskich

  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla budowniczych ołtarza trzeciego – mieszkańców ul Wojtyły

18.00               1. ————————————–

Poniedziałek 15.08.2022 – Wniebowzięcie NMP

8.00                 1. Za ++ Reginę – urodzinowa, Zygmunta Komar, rodziców chrzestnych Helenę i Jana

  1. Za ++ Ewę Mateja, Marię Felskowską i dusze w czyśćcu cierpiące
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 13 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Joanny i Przemysława

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Annę Władysława Trapkowskich, siostry i Leona Leman
  2. Za ++ Sławomira Kilian w rocznicę śmierci oraz Henryka i Władysława

12.00               1. Za ++ Stefana w 7 rocznicę śmierci, Helenę i Edmunda Słomińskich oraz Czesławę i Feliksa Olszewskich

18.00               1. Za ++ rodziców z obojga stron Szymański i Pałasz oraz ++ z rodziny

  1. Za + Krystynę Jereczek – urodzinowa

           

Wtorek 16.08.2022

7.00                 1. ————————————————-

18.00               1. Za ++ Zbigniewa Wiatr w I rocznicę śmierci oraz żonę Teresę

  1. Za ++ Henryka Kilian w rocznicę śmierci i Antoniego Peta w rocznicę śmierci
  2. Za ++ Stanisławę i Stanisława Grot – urodzinowa
  3. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 14 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Joanny i Radosława Zwara

Środa 17.08.2022

8.00                 1. ————————–

18.00               1. Za ++ Stanisława – urodzinowa, Katarzynę, Danutę, Franciszka i Mieczysława Potrac

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę

Czwartek 18.08.2022

7.00                 1. —————————————

18.00               1. Za ++ Agnieszkę, Edmunda, Renatę i Kazimierza Derra

  1. Za + Bartosza Lepak w rocznicę śmierci
  2. Za ++ Stefana i Teofila Chrapkowskich
  3. Za ++ Iwonę Wardyn, Jana Jankowskiego, Andrzeja i Henryka Tuszkowskich

Piątek 19.08.2022

7.00                 1. Za ++ Kazimierza – urodzinowa i Daniela Justka

  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Grzegorza i Doroty

16.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 30 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Ewy i Józefa

18.00               1. Za ++ Gertrudę i Jakuba Ebertowskich ich rodziców i rodzeństwo

  1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny w 20 rocznicę Sakramentu Małżeństwa

Sobota 20.08.2022

7.00                 1. ———————————-

15.00               Ślub – Wiktoria Peplińska – Tomasz Szczepański

18.00               1. Za ++ Zofię i Tadeusza Nowak, Mariannę ii Józefa Okrój

  1. Za ++ z rodzin Kościelskich, Kurszewskich, Niklas, Pastwa i Arkadiusza Brzoskowskiego
  2. Za ++ Stanisława i Łucję Wlaźlak, rodziców i rodzeństwo

Niedziela 21.08.2022

8.00                 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w 36 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Michaliny i Benedykta

  1. Za ++ rodziców Dorau i Bolesława Pastwę

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Ludgardę i Edmunda Słomskich, Franciszkę i Józefa Ceplin
  2. Za ++ Helenę i Bronisława Gostkowskich i krewnych z obu stron

12.00               1. Za + Teresę Walkusz (int. od koła sąsiedzkiego Remus)

  1. Za ++ Jana Dąbrowskiego, Teresę, Franciszka i Stefana Jankowskich
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Budowniczych II ołtarza.

18.00               1. Za + Leona Pałasza i ++ z rodziny

Poniedziałek 22.08.2022

7.00                 1. ————————————-

18.00               1. Za ++ Kazimierza Krużyckiego i rodziców z obojga stron

 

Wtorek 23.08.2022

7.00                 1. ——————————————

18.00               1. Za + Jerzego Cyra i ++ z rodziny

Środa 24.08.2022

8.00                 1. ————————————–

18.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie opiekę Świętej Rodziny i dary Ducha Świętego dla Otylii w 18 urodziny

Czwartek 25.08.2022

7.00                 1. ————————————————-

18.00               1. Za ++ Jadwigę i Kazimierza Wons

  1. Za + Jana Cieszyńskiego w 3 rocznicę śmierci

Piątek 26.08.2022

7.00                 1. ——————————-

18.00               1. Za ++ Helenę w rocznicę śmierci oraz Stefana i Edmunda Słomińskich

  1. Za ++ Teresę Grau i Szymona Tocha

Sobota 27.08.2022

7.00                 1. ————————————

18.00               1. Za + Dariusza Hinca – urodzinowa

  1. Za ++ Pawła Skwierawskiego w 19 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Bednarek i Skwierawski
  2. Za ++ Henryka Potrac w 22 rocznicę śmierci, rodziców i braci z obydwu stron

Niedziela 28.08.2022

8.00                 1. Za + Marcina w 13 rocznicę śmierci

  1. Za ++ Romana Buszmann w rocznicę śmierci, Zygmunta Buszmann w rocznicę śmierci oraz Halinę Buszmann

10.00               1. Za Parafian

  1. Za + Jerzego w I rocznicę śmierci, Stefanię, Kazimierza i Romana Formela

12.00               1. Za ++ Bogusława w rocznicę śmierci, Marię Borzyszkowskich i ++ z rodziny

  1. Za ++ Franciszkę, Febronię, Józefa i Jerzego Wałdoch

18.00               1. ————————————

Poniedziałek 29.08.2022

7.00                 1. ————————————-

18.00               1. Za ++ Edmunda Kleiszmidt w 14 rocznicę śmierci i żonę Mariannę

 

Wtorek 30.08.2022

7.00                 1. ————————————–

18.00               1. Za + Mirosława Kozikowskiego w 2 rocznicę śmierci

Środa 31.08.2022

7.00                 1. ————————————–

18.00               1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie w 37 rocznicę Sakramentu Małżeństwa

  1. Za ++ Rozalię i Władysława Maszk, Stefanię, Teresę i Klemensa

Czwartek 01.09.2022

7.00                 1. ————————————–

18.00               1. Za + Urszulę Zaborowską (gregorianka)

Piątek 02.09.2022

7.00                 1. Za + Urszulę Zaborowską (gregorianka)

18.00               1. Za ++ Krzysztofa w 21 rocznicę śmierci i ++ z rodziny

  1. Za + Stefana Czerwińskiego
  2. Za + Janinę Ebertowską
  3. Za + Tadeusza Kuśnierz – urodzinowa

Sobota 03.09.2022

7.00                 1. Za ++ Anielę i Jana Kozikowskich

15.00               Ślub – Patrycja Lipińska – Mateusz Żynda

18.00               1. Za + Bronisława Łosińskiego

  1. Za ++ z rodziny Rompa, Hapka, Okoniewskich i Górskich
  2. Za + Andrzeja
  3. Za + Urszulę Zaborowską (gregorianka)

Niedziela 04.09.2022

8.00                 1. W intencji Żywego Różańca

  1. Za ++ Bronisławę Kajzer w rocznicę śmierci, ++ rodziców i rodzeństwo oraz Andrzeja Gruchałę
  2. Za + Urszulę Zaborowską (gregorianka)

10.00               1. Za Parafian

  1. Za ++ Reginę i Edmunda Narloch
  2. Za ++ Jana I Bronisławę Klug i rodzeństwo

12.00               1. Dziękcz – błagalna z prośbą do MB o błogosławieństwo dla Anety i Radosława oraz całej rodziny

  1. Za ++ Stefana Łangowskiego – urodzinowa, Ludwikę Łangowską, krewnych z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące
  2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w 17 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Anny i Mirosława (int. od dzieci)

18.00               1. Za ++ Marię, Leona Gostkowskich, Stefana Sówka, jego siostrę Marię, rodziców i Benedykta Lubeckiego